Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

My Sağlık
79,6

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : My Guard


MY GUARD ŞURUP

Doğanın gücünü gücünüze katın…


My Guard kendini seven ve sağlığını önemseyen herkes için geliştirilmiş, tamamen doğal bir gıda takviyesidir. İçeriğinde yer alan ve tıbbi kullanım için özel olarak yetiştirilen kekik, ardıç, karabaş, zencefil, nane yağı ile c vitamininin içerdiği fitokimyasallar ve antioksidanlar sayesinde hayat kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.

Güçlü bir bağışıklık sistemi ve zindeliğe yardımcı olarak kullanabileceğiniz My Guard şurup metropol yaşam tarzı, stres, hava kirliliği, düzensiz beslenme ve benzeri nedenlerle vücudumuzda oluşan serbest radikallerle savaşmayı destekleyeci güçlü antioksidanlar içermektedir.
My Guard Bitkisel Şurup, uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda Naturin Nutraceutical laboratuvarlarında  antioksidan değerleri, etkinliği ve sistemik toksisitesi Üniversite ve sanayi ortak çalışmaları kapsamında geliştirilen bir üründür.

My Guard Kekik ve Zencefil Ekstresi içeren Bitkisel Şurup ürününde kullanılan Kekik, Ardıç, Karabaş, Zencefil bitki ekstreleri, C Vitamini ve Nane Yağı formülasyonu, gelişmiş ekstraksiyon cihazları ile elde edilen yüksek kalitede sıvı ve toz bitki ekstreleri içermektedir.


Kullanımı:
Yetişkinler için günde 3 defa 5 ml (1 tatlı kaşığı) yemeklerden sonra alınır.
10 yaş üzeri çocuklara günde 3 defa 1'er tatlı kaşığı,
4-10 yaş arası çocuklara günde 3 defa 1'er çay kaşığı kullanabilirsiniz.
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.
Uyarılar: Isı, ışık ve nemden uzakta ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz

My Guard Şurup ve içerisinde kullanılan hammaddeler Naturin bünyesinde bulunan laboratuvarlarda, 41 farklı çeşit fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlere tabi tutularak kontrollü ve güvenilir GMP koşullarına uygun şekilde üretilmiştir. Naturin laboratuvarlarında sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirme prensipleri ile Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları devam etmektedir. Naturin Laboratuvarlarında bulunan HPLC, GC-MS, UV spektrofotometre cihazları ile eser miktardaki etken madde tayinleri gerçekleştirilmektedir. Yapılan etken madde analizleri Arge ekibi tarafından değerlendirilerek, daha etkili ürün içerikleri için sürekli araştırmalar ve yeni çalışmalar yapılmaktadır.Naturin Nutraceuticals;

My Guard ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir. Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.   

Takviye Edici Gıda nedir?
Takviye edici gıdalar ya da bilinen adıyla gıda takviyeleri;  5996 sayılı Kanun kapsamında “normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler” olarak tanımlanmıştır.

Ekstre (Ekstrakt) Nedir?
Bitkilerin belli kısımlarına özel ekstraksiyon yöntemleri uygulanarak osmoz (ayrıştırma) işlemi gerçekleştirilir. Bu ayrıştırma işleminin sonuncunda, "bitkinin özü" olarak nitelendirilen etken madde elde edilir. Ekstraksiyonda önemli olan bitkinin faydalı olan yerinin neresinin olduğunun (etken maddenin nerede olduğu) tespiti ve ona göre işlem uygulanmasıdır. Ekstreler, bitkinin türüne göre, kök, yaprak veya meyvesinden elde edilebilmektedir.
Sıvı Ekstrelerin Avantajları:

• Kapsül ve toz formundaki ekstrelere göre sıvı ekstrelerin emilim oranları çok daha yüksektir.
• Kolay sindirilir.
• Yutma zorluğu yaşayan kişiler için uygundur.
• Ekstrenin sıvı olması, kullanıcıya, tüketim miktarını belirleme avantajı sağlar.

My Guard ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir.
Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon Ve Hastalık Adı 
Belirterek Bitkisel Destek Ürünleri İle İlgili Tanıtım Yapılamamaktadır.

www.shealthbeauty.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}